Wednesday, February 16, 2011

It lasted until today!

Remember when I did this? It lasted until today. That is over three months of use! It cost me around $1.30 to make. That is a savings of  $31.70. Or, if you break it down by loads, The store bought costs me 10 cents a load and my stuff costs about one and half cents a load!

No comments: